pagebg

Šárka

Šárka ŠÁRKA ŠÍPKOVÁ

– certifikovaná instruktorka pohybové metody Pilates s              akreditací MŠMT

– absolventka Workshopu Kathy Corey
– absolventka školení Cvičení na bolesti v zádech
– absolventka workshopu Pilates Insight I.
– absolventka školení Pilates pro rehabilitaci

OsvědčeníOsvědčeníDiplomDiplomDiplom
K metodě pilates jsem se dostala prostřednictvím mé známé Evy Jiráskové (díky!), která mě „nakopla“ a já se přihlásila v září 2007 na instruktorský kurz na Pilates Academy Praha k Mgr. Renatě Sabongui. Vůbec jsem nevěděla do čeho jdu. Po prvním víkendovém semináři (kdy jsem se nemohla zasmát a ani se pořádně vyspat, jak mě bolel celý člověk), jsem však pochopila, co všechno mi pilates může dát. Začala jsem se prát s 6 principy metody pilates (dech, koncentrace, kontrola, centrování, plynulost pohybů a přesnost) a po čase jsem zjistila, že mě záda už nebolí tak jako dříve (bohužel sedavé zaměstnání a nedostatek vhodného pohybu způsobilo své…). Také mě velmi potěšilo, když mi klienti sami začali říkat, že se cítí lépe a já si všimla i jejich ladnějších pohybů. To jsou pak chvíle, kdy si říkám, že to co dělám, má fakt smysl.
V lednu v r. 2009 jsem konečně úspěšně složila závěrečně zkoušky a stala jsem se certifikovanou lektorkou.

Pokud mi to dovolíte, ráda bych vám pomohla radovat se ze svého těla a z bezbolestného každodenního pohybu, proto vám nabízím jak skupinové hodiny, tak i individuální (máte-li konkrétní problém a potřebujete speciální péči).
Vše o pilates vám ráda vysvětlím, kontaktovat mě můžete buď telefonicky : 777636350, nebo e-mailem: sarka.sipkova@seznam.cz.

V dnešní době si už život bez pilates nedovedu představit, ale přesto mám i jiné koníčky. Ráda si přečtu dobrou detektivku, projedu se na kole, kouknu na fotbal nebo se jen tak projdu se svým pejskem.
Mám ráda dobré jídlo, slunečné počasí a svoji rodinu. Snažím se býti dobrým člověkem a věřím v lepší svět.
A na závěr děkuji svému muži za podporu a toleranci (protože někdy se doma opravdu jen mihnu), bez kterého bych to všechno asi nezvládla.